top of page
Svatební dekorace
IMG_0628.png

Reference

Kristýna a Adam

Svatební den se vydařil naprosto na jedničku, a to díky floristce Lenici, která vykouzlila naprosto pohádkovou výzdobu přesně podle našich představ (a to jsme velmi nároční 😊)

Manželé Vavřičkovi

Obrovské děkuji patří paní Leničce, která vyslechla všechny naše výmysly a udělala tu nejkrásnější výzdobu, která vháněla slzy dojetí do očí i těm nejrýpavějším osobám.

Petra a Pavel

Milá Lenko, je tomu čtvrt roku co jsme díky Vám zažili svatbu, která byla pohádkou, o které se nám ani nesnilo. Vaše svatební výzdoba, včetně květiny, byla prostě úchvatná. Těžko se hledají slova, kterými bychom dostatečne ocenili, jaká jste kouzelnice. Děkujeme Vám i za oporu, kterou jste nám v daný den byla.

Manželé Šírovi

Děkujeme floristce Lence za úžasnou výzdobu celého mlýna, skvělou domluvu a hlavně za tu nejkrásnější svatební kytici na světě. Čekali jsme leccos, ale tohle byla naprostá bomba ❤️.

Manželé Kumovi

Paní květinářka je naprosto bezkonkurenční!!! Ty kytička a výzdoba... NÁDHERA!!!!!! Vše sladěno do nejmenšího detailu.

Manželé Papežovi

Musíme poděkovat paní designerce za nádherné květiny, skvělou výzdobu, která přesně odrážela naše představy. I přes to, že jsme na výzdobu a květiny měli omezený rozpočet, Lenice vše zvládla na jedničku!

Christina

Bezproblémová komunikace a překrásné dekorace a květiny dle mého přání. Upřímně jsem se bála zda bude vyhověno mým požadavkům umění, a ono bylo. A co víc, bylo to hezčí než jak jsem si představovala.

Mirka

Ještě jednou chci moc poděkovat paní Lence za pohádkovou výzdobu. Za nás určitě doporučujeme!

Manželé Kratochvílovi

Ještě jednou děkujeme za bezchybnou dekoraci a květinovou výzdobu!

©2023 od Lenice

bottom of page